Career EXPO (Wrocław 2019)

 • 2019-03-27
 • Wrocław

Hej! Bez względu na to, na jakim etapie kariery teraz jesteś – studiujesz i chcesz spróbować połączyć naukę z pracą 💪, skończyłeś naukę i szukasz konkretnego zajęcia 🎓, a może masz już doświadczenie, ale potrzebujesz nowych wyzwań 🚀 – wykorzystaj targi pracy Career EXPO, żeby realizować swoje cele zawodowe i edukacyjne! 🏆

 

Reprezentacja niemal 80 pracodawców 27.03 podczas targów pracy Career EXPO będzie prowadziła nabór do swoich drużyn! Szykuj formę na dzień pełen wyzwań i możliwości zawodowych. Grasz w kadrze juniorów, a może jesteś już doświadczonym zawodnikiem? Career EXPO to jedyne targi pracy, na których znajdziesz oferty pracy dla studentów i specjalistów z długim stażem. A biorąc dodatkowo udział w bezpłatnych szkoleniach w trakcie wydarzenia, możesz nauczyć się kilku nowych trików.

 

– Targi pracy Career EXPO to nie tylko miejsce, dla osób, które szukają pracy, ale także dla takich, które chcą się nauczyć czegoś nowego – mówi jedna z trenerek prowadzących szkolenia. Choć możliwość bezpośredniego kontaktu z rekruterami w nieformalnej atmosferze wciąż jest jedną z największych korzyści uczestnictwa w targach pracy, to Career EXPO nie ustaje w wysiłkach, by udział w wydarzeniu przynosił odwiedzającym inne profity… a nawet dostarczał rozrywki. Oprócz realnej szansy na zatrudnienie przez jedną z kilkudziesięciu lokalnych i międzynarodowych firm, uczestnicy mają m.in. możliwość zapisania się na wiele interesujących szkoleń.

 

A jest w czym wybierać! Od Piotra Buckiego, popularnego blogera, dowiemy się na przykład, jak przygotowywać zaskakująco skuteczne prezentacje i jak “zmusić się” do produktywnej pracy. Artur Roguski z Why so social podpowie, w jaki sposób tworzyć angażujące treści w social mediach, a trenerzy szkoły programowania Coders Lab wprowadzą zainteresowanych w tajniki języka CSS. Na liście znalazły się również szkolenia z podstaw obsługi programów graficznych, a także coś dla tych, którzy chcą stworzyć idealne CV i doskonale zaprezentować się na rozmowie kwalifikacyjnej. Wciąż można się zapisywać na szkolenia po zalogowaniu do swojego konta na www.careerexpo.pl.

 

Poruszając się pomiędzy stoiskami targowymi warto choć chwilę zarezerwować sobie na wysłuchanie jednej z 5 prelekcji odbywających się na scenie głównej targów. Eksperci z dziedziny HR podsumują w nich najważniejsze trendy na rynku pracy i dadzą wskazówki, jak zwiększyć swoją atrakcyjność jako pracownika i jakie działania podjąć, by na żadnych etapie kariery nie musieć martwić się o swoją zawodową przyszłość. Swój występ zapowiedział także charyzmatyczny Szymon Lach, którego prelekcje zawsze gromadzą tłumy. Tym razem opowie o tym, jak zbudować wizerunek eksperta… gdy nie masz doświadczenia.

 

Podczas Career EXPO będzie można również złapać chwilę wytchnienia w Strefie Relaksu, której organizator Hotel Czarny Groń zaplanował dla uczestników mnóstwo atrakcji – masaże, porady trenera personalnego, pokazy makijażu i wiele więcej. A pomiędzy konsultacjami CV i wykonywaniem profesjonalnego zdjęcia, polecamy mecz piłkarzyków, wycieczkę po Stadionie Wrocław lub inną z wielu atrakcji przygotowanych przez organizatorów.

 

Udział w wydarzeniu daje Ci dostęp do:

 • rozmów z rekruterami ponad 80 pracodawców z całego regionu
 • 50+ darmowych szkoleń
 • 7 inspirujących prelekcji z ekspertami
 • bezpłatnych konsultacji i zdjęć do CV
 • systemu Szybkich Rekrutacji
 • mini sesji coachingowych

Zarejestruj się na ➡ https://careerexpo.pl/targi-pracy/wroclaw ⬅ i pobierz bezpłatny bilet! 🎫

 

Więcej informacji

 

🧠 STREFA SZKOLEŃ
W ramach każdej edycji targów odbywa się kilkadziesiąt szkoleń podnoszących kompetencje uczestników w różnych dziedzinach. Pełna lista szkoleń wraz opisem oraz możliwość zapisu znajdują się na stronie: https://careerexpo.pl/targi-pracy/wroclaw oraz po zalogowaniu do osobistego profilu. Lista szkoleń będzie aktualizowana na bieżąco.


🗨 STREFA WYSTAWCÓW
Podczas Career EXPO odwiedzający przez cały dzień mają możliwość bezpośredniej rozmowy z rekruterami kilkudziesięciu firm, którzy chętnie przedstawią specyfikę pracy w interesującej kandydata branży oraz drogę aplikowania na poszczególne stanowiska. Lista wystawców oraz ich opis znajduje się na stronie: https://careerexpo.pl/firmy


🤝 STREFA SZYBKIEJ REKRUTACJI
Jedną na najważniejszych korzyści, wynikających z uczestnictwa w targach pracy Career EXPO jest możliwość błyskawicznego zrekrutowania się do wybranej firmy. Jeśli jesteś gotowy/-a przejść od razu do tego etapu, zapisz się na Szybką Rekrutację z wybraną przez Ciebie firmą za pomocą swojego konta w serwisie!


🔎 STREFA ROZWOJU
Do dyspozycji odwiedzających pozostają eksperci i doradcy z zakresu zarządzania karierą, profesjonalnego wizerunku w social media, tworzenia dokumentów aplikacyjnych oraz kompetencji zawodowych. W Strefie Rozwoju można również bezpłatnie wykonać profesjonalne zdjęcie do CV.


👍 STREFA COACHINGU
Dużo słyszałeś o sesjach coachingowych i chciałbyś spróbować, ale nie wiesz, od czego zacząć? Każdy uczestnik targów pracy Career EXPO będzie miał możliwość porozmawiania z profesjonalnym trenerem, który zaproponuje indywidualne rozwiązania, pomagające przyspieszyć osiąganie celów zawodowych.


💡 STREFA MERYTORYKI
Przez cały czas trwania Career EXPO na ogólnodostępnej scenie targów trwają inspirujące prelekcje i panele dyskusyjne z najbardziej uznanymi autorytetami z zakresu rekrutacji i rynku pracy, a także ze przedstawicielami świata kultury, mediów oraz show-biznesu. Opisy prelekcji i paneli dyskusyjnych oraz sylwetki prelegentów znajdują się na stronie: https://careerexpo.pl/targi-pracy/wroclaw


Pamiętaj, że BEZPŁATNY bilet na wydarzenie możesz pobrać po zarejestrowaniu się na stronie https://careerexpo.pl/targi-pracy/wroclaw. Więcej szczegółów znajdziesz na naszej stronie https://careerexpo.pl/ i fanpage.

 

 

Szczegóły wydarzenia

 • Początek: 2019-03-27 (10:00)
 • Koniec: 2019-03-27 (18:00)
 • Długość: 1 dzień
 • Rodzaj: Targi pracy
 • Bilety: Darmowe

Lokalizacja

 • STADION WROCŁAW
 • ALEJA ŚLĄSKA 1
 • 54-118 Wrocław

Organizatorzy

 • Career EXPO Poland sp. z o.o.
 • Św. Marcin 58/64/504
 • 61-807 Poznań