O nas

Tony śmieciowych informacji, komercyjnych poradników i copywrite’rskich artykułów stały się motorem napędowych do powstania employear.com – serwisu, którego celem jest publikowanie wyłącznie wysokiej jakości treści, które stanowią odpowiedź na liczne pytania z obszaru rekrutacji. Publikowane treści dostarczamy w kilku podstawowych formatach – od prostych Q&A po wyczerpujące poradniki. Wszystko to okraszamy dedykowanymi ilustracjami i wzorami pism, które stworzyliśmy sami. Publikujemy wartościowe artykuły, porównania i wiele więcej a wszystko to, by internet stawał się coraz lepszy!

Content is king

Robimy to, bo wierzymy, że „Content is king” i dobre, wartościowe treści obronią się same. Wszyscy tutaj na pokładzie employear.com jesteśmy specjalistami w dziedzinie rekrutacji, a rynek pracy nie ma dla nas żadnych tajemnic. Dlatego właśnie na łamach employear.com polegamy wyłącznie na profesjonalistach, ale również entuzjastach zagadnień związanych z rekrutacją, którzy publikują tutaj wyjątkowe poradniki.

Pędzimy razem z internetem

Internet od czasu powstania przeszedł ogromną ewolucję i nic nie wskazuje na to, żeby ta ewolucja miała się zatrzymać, czy chociażby zwolnić! Treści, które dostępne były w archaicznym internecie, w którym przeglądaliśmy go najczęściej za pomocą Internet Explorera, również idą z duchem czasu. Obecnie materiały w sieci to nie tylko suchy tekst, ale i piękne zdjęcia oraz angażujące materiały video. Wszystkie te formy przekazywania informacji chcemy wykorzystywać równolegle w naszym serwisie, dlatego możesz być pewny, że zaangażujemy wszystkie Twoje zmysły w absorpcji wiedzy, którą serwujemy!

Życzymy udanej lektury!